TÁMOP 1.4.1

2014. április 1-én indult TÁMOP 1.4.1- 12/1 sz. projektünk “Pályakezdő fiatalok foglalkoztatása a Magyar Jamboree Alapítványnál” címmel. Ennek keretei közt 4 pályakezdő munkanélküli fiatalt állt módunkban foglalkoztatni egy éven keresztül, akik többnyire programszervezéssel, önkénteskoordinációval foglalkoztak. Az ismétlődő rendezvények, a különböző évszakokban megtartott teljesítménytúrák, az országos cserkésznapok, a minden évben megrendezett ünnepi, karácsonyi és húsvéti programok mellett, a nyári Felfedező táborok szervezése és kivitelezése kötötte le őket. Mindezeken kívül bekapcsolódtak a Japán Világdzsemborira kiutazó magyar küldöttség több mint fél éves előkészítő munkáiba. A projekt végén a célcsoport tagoknak lehetőségük volt angol tanfolyamon fejleszteni tudásukat, melyhez a London Stúdió biztosított hátteret.

infoblokk_kedv_final_CMYK_ ESZA